Wsparcie finansowe w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”

Czytanie treści strony dostępne.

flaga Polskigodło

logotypy

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025 jest programem wieloletnim, którego rolą jest tworzenie warunków dla rozwoju czytelnictwa Polaków.
Priorytet 3 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. wspiera organy prowadzące placówki wychowania przedszkolnego, szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w obszarze rozwijania zainteresowań dzieci i młodzieży przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.
Gmina Koszęcin w 2022 r. otrzymała wsparcie finansowe w ramach:
1) Priorytetu 3 „Zakup nowości wydawniczych do placówek wychowania przedszkolnego, bibliotek szkolnych i pedagogicznych”. Kierunek interwencji: 3.1.„Zakup nowości wydawniczych do placówek wychowania przedszkolnego” dla następujących placówek:
- Przedszkole Pod Dębem w Koszęcinie – otrzymana kwota wsparcia: 3 000,00 zł,
- Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Sadowie – otrzymana kwota wsparcia: 2 500,00 zł,
- Przedszkole w Rusinowicach – otrzymana kwota wsparcia: 2 500,00 zł.
2) Priorytetu 3 „Zakup nowości wydawniczych do placówek wychowania przedszkolnego, bibliotek szkolnych i pedagogicznych”. Kierunek interwencji: 3.2. „Zakup nowości wydawniczych oraz elementów wyposażenia do bibliotek szkolnych i pedagogicznych” dla Szkoły Podstawowej w Rusinowicach – otrzymana kwota wsparcia: 4 000,00 zł.

Łącznie Gmina Koszęcin otrzymała wsparcie finansowe w kwocie 12 000,00 zł.
 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe