Konkurs "Marka lokalna" został rozstrzygnięty

Czytanie treści strony dostępne.

Konkurs "Marka lokalna", którego organizatorem były Stowarzyszenia LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska", LGD "Brynica to nie granica" i LGD Nadarzyn - Raszyn - Michałowice został rozstrzygnięty. 


Z przyjemnością informujemy, że w konkursie z terenu LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska" znajdują się laureaci z Gminy Koszęcin. 


W kategorii produkt spożywczy: ZPH JONCZYK SP J - Mąki


W kategorii sztuka/rękodzieło: Pracownia Mała Sztuka Marcelina Myrcik-Wachowska - Ręcznie malowane bombki z herbem gminy Koszęcin oraz Pracownia Artystyczna Scrapinspiracje Agnieszka Jarząbek - Linia produktów dla rękodzielników "Gryfny Śląsk"


W kategorii produkt użytkowy/rzemiosło: Andrzej Mańka - Torba Skórzana


W kategorii produkt turystyczny/rekreacyjny: Ośrodek Kultury i Edukacji Regionalnej "U Myrcika" oraz ZORIABRESK Kuźnia Koszęcin Janusz Kosmała - Spotkanie z kowalem: warsztaty i pokazy kowalstwa artystycznego.


Gratulujemy.


Pełna lista zwycięzców znajduje się na stronie Stowarzyszenia: https://lesnakrainalgd.pl/aktualnosci/556/wyniki-konkursu-34marka-lokalna34
 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe