Święto Chleba

Czytanie treści strony dostępne.
X edycja Święta Chleba za nami. Festyn zorganizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Strzebiń odbył się w dniach 27-28 lipca, przy Domu Kultury w Strzebiniu.

W sobotni wieczór zespół MIVA COVER BAND zagrał stary dobry rock, blues i pop, po którym odbyła się zabawa taneczna. Natomiast w niedzielę odbyła się część oficjalna, podczas której został poświęcony chleb przez księdza emeryta Rudolfa Beer oraz księdza proboszcza Sebastiana Mareckiego. Następnie kulinarne show poprowadził Remigiusz Rączka. Rozstrzygnięto także konkurs "Tradycyjny Chleb z Domowego Pieca". W tym roku do konkursu oddano 12 chlebów. Zwycięzcą została Monika Szufla, na drugim miejscu znalazła się Teresa Maniura, natomiast trzecie miejsce zajął Roman Wojsyk. Wyróżnienie otrzymały Danuta Brzezina oraz Bernadeta Gruca. Gwiazdą wieczoru był lider zespołu UNIVERS - Henryk Czich. Na zakończenie odbyła się zabawa taneczna w stylu lat 80-tych i 90-tych. Organizatorzy zapewnili również wiele innych atrakcji towarzyszących. 

 

Tagi: festyn

Galeria

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe