Koncert charytatywny poświęcony pamięci Św. Jana Pawła II

Czytanie treści strony dostępne.
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest. Nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
Św. Jan Paweł II

2 kwietnia minęło 12 lat odkąd Św. Jan Paweł II, Papież Polak, odszedł do Królestwa Bożego.

miejsce: Dom Kultury w Koszęcinie

Chcąc uczcić pamięć Jego nauki i życiowej drogi uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół w Koszęcinie, wraz z Stowarzyszeniem Odnowy Wsi "NASZ KOSZĘCIN" oraz Domem Kultury im. W. Roździeńskiego w Koszęcinie zorganizowali koncert charytatywny poświęcony Św. Janowi Pawłowi II.
 
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Koszęcin.
 
Wzruszający montaż słowno-muzyczny zakończono licytacją, z której zebrane fundusze zostaną przeznaczone na pomoc niepełnosprawnym uczniom z Zespołu Szkół w Koszęcinie.
 
Licytację poprowadził Wójt Gminy Zbigniew Seniów. Pod "młotek" trafiły dwa torty przekazane przez piekarnię Kampa, zdobione strusie jajo przekazane przez Leszka Parysa oraz obraz z Pracowni Malarstwa Emocjonalnego przy Miejskim Domu Kultury w Lublińcu pt.: "Ruda Sowa", w którego posiadanie, na drodze licytacji, wszedł sam Wójt.
 
Ponadto wszyscy zebrani mogli nabyć ręcznie robione ozdoby świąteczne, wystawione na kiermaszu w hallu Domu Kultury.

Galeria

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe