Najzdolniejsi uczniowie wyróżnieni

Czytanie treści strony dostępne.
Jak co roku Wójt Gminy wraz z Radą Gminy przyznali nagrody najbardziej uzdolnionym uczniom zamieszkującym teren Gminy Koszęcin.
Po zasięgnięciu opinii Komisji Opiniującej Wójt Gminy Koszęcin wydał zarządzenie przyznające nagrody finansowe pięciorgu ze zgłoszonych uczniów.
 
Tym samym podczas Sesji Rady Gminy dnia 24 lutego nagrody z rąk wójta Zbigniewa Seniów i przewodniczącego rady Michała Anioła odebrali: Dominika Szyguła - za wybitne osiągnięcia sportowe (zdobycie III miejsca w Mistrzostwach Polski AZS w tenisie stołowym w kategorii kadetek w grze podwójnej), Agnieszka Jonczyk - za wybitne osiągnięcia sportowe (zajęcie I miejsca drużynowo w ćwierćfinale wojewódzkim w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej w kat. dziewcząt - Tarnowskie Góry oraz udział w konkursach i zawodach sportowych), Victoria Lerche - za wybitne osiągnięcia artystyczne (zajęcie II miejsca w kategorii solo na IX Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Dawnej oraz zdobycie I miejsca na VIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Żołnierskiej), Michał Fronczek - za wybitne osiągnięcia sportowe w szachach (zajęcie I miejsca w Szachowych Mistrzostwach Regionu Tarnogórsko-Lublinieckiego - klasyfikacja jako jedyna drużyna z regionu do wojewódzkiego, zajęcie II miejsca w Szachowych Mistrzostwach Powiatu) oraz Paweł Bryś - za wybitne osiągnięcia sportowe w szachach (zajęcie I miejsca w Szachowych Mistrzostwach Regionu Tarnogórsko-Lublinieckiego - klasyfikacja jako jedyna drużyna z regionu do wojewódzkiego, zajęcie II miejsca w Szachowych Mistrzostwach Powiatu).
 
Na zakończenie uroczystości wręczenia nagród Victoria Lerche w imieniu wszystkich nagrodzonych podziękowała wójtowi i radzie za dostrzeżenie wysiłku jaki nagrodzeni wkładają w podejmowane działanie i docenienie osiągnięć młodych mieszkańców gminy oraz zaprosiła wszystkich zebranych na jej recital na klawesyn, który wstępnie odbędzie się 26 marca o godz. 17:00 w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk". Więcej informacji wkrótce.

Galeria

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe