"Może Brzechwa...? Może Tuwim...?"

Czytanie treści strony dostępne.
26 stycznia koszęciński ALeTEATЯ już po raz drugi w ramach Ferii w Gminie wystawił familijną sztukę pt.: "Może Brzechwa...? Może Tuwim...?". Jest to drugi spektakl z repertuaru ALeTEATЯu skierowany do najmłodszych widzów.

miejsce: Dom Kultury w Koszęcinie

Aktorzy pokazali już, że z pełnym profesjonalizmem radzą sobie w rolach dojrzałych i komediowych, udowodnili również na co ich stać w baśniowej "Królowej Śniegu", jednak "Może Brzechwa...? Może Tuwim...?" to zupełne mistrzostwo, zarówno pod kątem reżyserii, jak i scenografii oraz oczywiście fenomenalnej gry aktorskiej. 
 
W dzisiejszych czasach nie jest łatwo rozbawić dzieci, szczególnie gdy za oręż bierze się poezję. Im to się udało. Sztuka została wykonana tak by śmieszyć - ale z klasą. Gratulujemy!
 
"Może Brzechwa...? Może Tuwim...?" został wystawiony dwukrotnie - 24 stycznia w Domu Kultury w Strzebiniu i 26 stycznia w Domu Kultury w Koszęcinie. Publiczność nie zawiodła i po każdym ze spektakli nagrodziła aktorów owacjami na stojąco.
 
Na zakończenie wójt gminy Zbigniew Seniów pogratulował aktorom i pani reżyser Alinie Szczepanowskiej podkreślając, że z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych dzieł w wykonaniu ALeTEATЯu. 
 

Galeria

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe