OGŁOSZENIE - PRACA W TRYBIE WEWNĘTRZNYM

Czytanie treści strony dostępne.

Informujemy, że od 04 listopada 2020 r., w związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 02 listopada 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Urząd Gminy Koszęcin zostaje zamknięty dla interesantów i pracuje w trybie wewnętrznym. Urzędnicy pracują. Będziemy pomagali Państwu załatwić sprawy przez telefon lub Internet.

W przypadku konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Gminy, prosimy interesantów o wcześniejsze, telefoniczne umawianie wizyt w poszczególnych Referatach.

Korespondencję można kierować mailowo, za pośrednictwem platformy e-PUAP, drogą pocztową lub też wrzucając do skrzynki znajdującej się w wejściu do budynku Urzędu Gminy.

 

Dane do kontaktu:

Urząd Gminy w Koszęcinie

ul. Powstańców Śl. 10

42-286 Koszęcin

tel. 34 3210 840

email: koszecin@koszecin.pl

 

Aktualne komunikaty dotyczące pracy Urzędu Gminy będą dostępne na stronie www.koszecin.pl oraz na tablicy ogłoszeń przed wejściem do budynku Urzędu.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe