III Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Czytanie treści strony dostępne.
2 grudnia w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Strzebiniu rozegrał się trzeci już Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Wójta Gminy Koszęcin w kategoriach skrzat, żak, orlik i młodzik.
Poza kategorią młodzików we wszystkich pozostałych grupach nie było zwycięzców. Wygrywali wszyscy. Młodzi piłkarze zostali też odwiedzeni przez Świętego Mikołaja, który wręczył im słodkie upominki. 
Inicjatorką i główną organizatorką wydarzenia była Aleksandra Makles wraz z trenerem strzebińskiej grupy Żaków i Orłów Damianem Szatanem. Głównym sponsorem i współorganizatorem sportowej imprezy był Wójt Gminy Koszęcin Zbigniew Seniów. Ponadto wydarzenie wsparło Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Strzebiń i firma DuoFest Events. Wydarzenie nie miałoby takiego rozmachu gdyby nie pomoc rodziców dzieci, którzy przygotowali m.in. pyszne ciasta dla gości.
Sędziowania podjął się Sławomir Glanc z LKS "Victoria" Strzebiń, Dawid Musik - trener seniorów LKS "Victoria" Strzebiń oraz Grzegorz Gruszka sędzia Podokręgu Piłki Nożnej w Lublińcu.
W kategorii żaków mecze rozegrały się między klubami LKS "Victoria" Strzebiń, "Jedność" Boronów, LKS "Śląsk" Koszęcin.
W kategorii orlików LKS "Victoria" Strzebiń, MLKS Woźniki, "Unia" Kalety, LKS "Mała Panew" Kuczów.
W młodzikach zagrali: "Orły" Strzebiń, LKS "Mała Panew" Kuczów, "Unia" Kalety, LKS "Sparta" Tworóg.

Galeria

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe