Koncert charytatywny dla Patryka Brola

Czytanie treści strony dostępne.
26 listopada w koszęcińskim Domu Kultury odbył się koncert charytatywny dla Patryk Brola. Patryk urodził się 14 stycznia 2016 roku z bardzo ciężką wadą serca - HLHS (zespół niedorozwoju lewej części serca). Ma tylko połowę serduszka na całe życie.
Chłopczyk wymaga stałej rehabilitacji, częstych wizyt u specjalistów oraz zażywania drogich leków. Aby ulżyć mu w codziennym życiu potrzebuje drogiego sprzętu specjalistycznego.
Przeszedł już dwie ciężkie operacje, a to jeszcze nie koniec. Obecnie zbierane są pieniądze na trzecią, bardzo drogą i konieczną operację.
Aby wesprzeć zbiórkę pieniędzy na rzecz Patryczka grupa artystów i młodzieży pod patronatem Wójta Gminy Koszęcin zdecydowała się zorganizować koncert, podczas którego odbyła się zbiórka pieniędzy i licytacja przedmiotów przekazanych przez darczyńców na cel wsparcia operacji. Podczas koncertu prowadzonego przez Piotra Hankusa mogliśmy usłyszeć tak wspaniałych artystów jak Teresa Firlej, Marian Chrobok, Wojciech Poprawa z Michałem Poniszowskim na klawiszach, chór Szkoły Podstawowej w Koszęcinie pod dyrekcją Iwony Lachowskiej-Ujma oraz zobaczyć tancerki z zespołu Miraż. 
Efektem zbiórki połączonej z wspaniałym koncertem jest kwota ponad 5 800 zł. zebranych na rzecz Patryczka. Dziękujemy!

Galeria

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe