BUDŻET OBYWATELSKI GMINY KOSZĘCIN NA 2018 ROK

Czytanie treści strony dostępne.

BUDŻET OBYWATELSKI GMINY KOSZĘCIN NA 2018 ROK

 

Wójt Gminy Koszęcin zaprasza do składania propozycji zadań do zrealizowania w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2018. Wniosek do Budżetu Obywatelskiego może zgłosić każdy mieszkaniec Gminy Koszęcin, pod warunkiem uzyskania już na etapie zgłaszania poparcia co najmniej 20 mieszkańców Gminy.

Wniosek do Budżetu Obywatelskiego stanowi załącznik nr 2 do uchwały Rady Gminy Koszęcin Nr 347/XXXVI2017 z dnia 25 kwietnia 2017 r. i jest dostępny na stronie internetowej Urzędu Gminy w Koszęcinie: www.koszecin.pl oraz                   w sekretariacie Urzędu Gminy w Koszęcinie. Lista poparcia projektu zadania do zrealizowania w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Koszęcin na 2018 rok stanowi załącznik nr 3 do ww. uchwały.

Wypełniony wniosek w wersji papierowej należy złożyć w sekretariacie Urzędu Gmin w Koszęcinie lub przesłać pocztą na adres: Urząd Gminy w Koszęcinie, ul. Powstańców Śl. 10, 42-286 Koszęcin, z dopiskiem „Budżet Obywatelski 2018”. Wniosek uznaje się za ważny, jeżeli zostanie wypełniony w każdym punkcie, podpisany i dostarczony do Urzędu Gminy w Koszęcinie w terminie od 15 maja 2017 r. do 30 czerwca 2017 r. W przypadku wysyłki pocztą tradycyjną decyduje data wpływu do Urzędu  Gminy w Koszęcinie. Uwaga: do wniosku należy załączyć wypełnioną listę poparcia projektu.


 

Załączniki:

1. Wniosek do Budżetu Obywatelskiego Gminy Koszęcin na 2018 rok,

2. Lista poparcia projektu zadania do zrealizowania w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Koszęcin na 2018 rok.

Załączniki


Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe