Majowy Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Koszęcin 2017

Czytanie treści strony dostępne.
6 maja na hali sportowej przy Zespole Szkół w Koszęcinie najmłodsi piłkarze z okolicznych klubów sportowych wzięli udział w Majowym Turnieju Piłkarskim o Puchar Wójta Gminy Koszęcin.

Podczas całodniowych zawodów w czterech kategoriach wiekowych zmierzyły się ze sobą drużyny reprezentujące LKS "Śląsk" Koszęcin, LKS "Victorię" Strzebiń, KS "Unię" Kalety i LKS "Spartę" Lubliniec.
W kategorii "Skrzat" zmierzyli się piłkarze z roczników 2010-2011 reprezentujący Kalety, Koszęcin i Lubliniec. W tej kategorii organizatorzy nie przyznali miejsc, wyróżniając wszystkie drużyny tak samo. Wyłoniono natomiast najlepszego bramkarza, obrońcę i zawodnika
Najlepszy obrońca: Mateusz Burek z LKS "Śląsk" Koszęcin.
Najlepszy bramkarz: Maciej Telma z LKS "Sparta" Lubliniec.
Najlepszy zawodnik: Kamila Watała z "Unii" Kalety - jedyna zawodniczka podczas dzisiejszych zawodów.
W kategorii "Żak" - roczniki 2008-2009, podobnie jak w "Skrzatach" nie przyznano miejsc, nagradzając wszystkie drużyny tj. LKS "Śląsk" Koszęcin, KS "Unię" Kalety, LKS "Victorię" Strzebiń i  LKS "Spartę" Lubliniec.
Najlepszy obrońca w kat. "Żak": Jakub Czaja ze "Sparty" Lubliniec.
Najlepszy bramkarz wśród "Żaków": Łukasz Lis z "Victorii" Strzebiń.
Najlepszy zawodnik: Jakub Szyguła ze "Śląska" Koszęcin.
W przeciwieństwie do poprzednich kategorii "Orlików" i "Młodzików" premiowano miejscami.
W kat. "Orlik" rocznik 2006-2008 zwyciężyli:
Miejsce I - "Orły" Strzebiń z LKS "Victorii" Strzebiń,
Miejsce II - KS "Unia" Kalety,
Miejsce III - LKS "Sparta" Lubliniec,
Miejsce IV - LKS "Śląsk" Koszęcin.
W kategorii "Młodzik" rocznik 2004 - 2006:
Miejsce I - KS "Unia" Kalety,
Miejsce II - "Orły" Strzebiń z LKS "Victorii" Strzebiń,
Miejsce III - LKS "Śląsk" Koszęcin.
Wszystkim zawodnikom nagrody wręczyli organizatorzy turnieju: Wójt Gminy Koszęcin Zbigniew Seniów, Kierownik LKS "Victorii" Strzebiń i członkini Społecznej Rady Sportu Aleksandra Makles oraz klub LKS "Śląsk" Koszęcin.
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie i przeprowadzenie turnieju, w tym przede wszystkim pani Aleksandrze Makles z LKS "Victorii" Strzebiń, członkom LKS "Śląsk" Koszęcin: Łukaszowi Kożuch, Łukaszowi Baron, Mateuszowi Pietrzyk i Arkowi Mazur oraz Violi Greupner, Karolinie Marny, Nikoli Klabis i Wiktorii Zielińskiej. Wasz wkład w organizację turnieju był nieoceniony. Ponadto dziękujemy rodzicom, trenerom i naszym młodym piłkarzom, którzy tak licznie wzięli udział w zawodach. Oby tak dalej!

Galeria

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe