Majówka w Koszęcinie

Czytanie treści strony dostępne.
2 maja, już po raz drugi, Wójt Gminy Koszęcin Zbigniew Seniów zaprosił mieszkańców do udziału w Majówce.
W tym roku przybrała ona nieco bardziej rozrywkową formę.
Dla wytrwałej, mimo bardzo kiepskiej pogody, publiczności wystąpiły bardzo utalentowane uczennice Zespołu Szkół w Koszęcinie: Natalia Lachowska, Magdalena Szot, Kinga Skura, Hanna Kandora, Zofia Golaś, Wiktoria Witek, Zasia Kryś, Wiktoria Krus i Tośka Grześków przygotowane przez Iwonę Lachowską-Ujma. Gościnnie razem z dziewczynami z Koszęcina wystąpiła Marysia Gorol z Psar.
Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz posłuszeństwa i pozoracji owczarków niemieckich, przeprowadzony przez fanklub owczarka niemieckiego z Mysłowic dzięki uprzejmości pana Krzysztofa Ledwig, właściciela Hodowli Owczarków Niemieckich Kris-Dox z Boronowa. 
Dla koszęcińskiej (i nie tylko) publiczności zagrał zespół Great Line , a następie odbył się fenomenalny koncert Aleksandra Martineza, który niespodziewanie zagrał z Conrado Ymenez'em i OJIE'm. Filipińczycy rozgrzali zmarzniętą publiczność do czerwoności, a zmoknięty parkiet aż drżał.
Następnie zebranych słuchaczy rozkołysał romantyczny Emi Band, a imprezę zakończyły nocne tańce do muzyki zespołu Averse.
Partnerem imprezy była firma DUOFEST EVENTS Violetty i Sławomira Greupner. 
Dziękujemy za udział!
 

Galeria

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe