Rozstrzygnięcie konkursu na "Zająca Wielkanocnego"

Czytanie treści strony dostępne.
31 marca w Domu Kultury w Koszęcinie odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie plastycznym na "Zająca Wielkanocnego" organizowanym przez Gminna Bibliotekę Publiczną w Koszęcinie pod patronatem Wójta Gminy Koszęcin.

miejsce: Dom Kultury w Koszęcinie

Na konkurs złożono rekordową liczbę prac. Komisja w składzie: Aldona Nowakowska, Renata Pyrek i Elżbieta Gad poddała ocenie aż 68 Zająców Wielkanocnych, złożonych z terenu całej Gminy Koszęcin.
 
Wyłonienie zwycięzców nie było łatwe, bo wszystkie spośród złożonych prac zasługiwały na wyróżnienie. Niemniej komisja musiała podjąć decyzję. Tym samym I miejsce w Kategorii „Przedszkolaki” otrzymała Ewa Jarząbek z Sadowa, II miejsce Katarzyna Szymanek, III miejsce ex aequo zajęli Alicja Młynek i Michał Fabian.
 
W kategorii „Szkoła Podstawowa” I miejsce zdobył Jakub Kopyciok z Sadowa, II miejsce Zofia Kopyciok i III miejsce Katarzyna Szajer.
 
Wśród prac osób dorosłych najlepszy okazał się być Zając wykonany przez Anetę Szajer z Rusinowic, II miejsce zajęła Alina Rogocz a III miejsce Klaudia Hanszla III.
 
W ostatniej kategorii, prac wykonanych grupowo I miejsce zajęło Przedszkole z Rusinowic reprezentowane przez grupę Niedźwiadków. Miejsce drugie zajął Punkt Przedszkolny "Bajkowa Kraina" ze Strzebinia. Miejsce trzecie zyskała praca przedszkolaków z Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Sadowie.
 
Laureatom konkursu, wraz z życzeniami zdrowych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy, nagrody wręczył Wójt Gminy Koszęcin Zbigniew Seniów wraz z dyrektor Gminna Biblioteka Publiczna w Koszęcinie Gabrielą Piguła.
 
Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

Galeria

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe