Międzyprzedszkolny festiwal muzyczno-taneczny

Czytanie treści strony dostępne.
W piątek 31 marca mieliśmy okazję podziwiać talenty przedszkolaków z całej gminy.

W ramach I Międzyprzedszkolnego festiwalu muzyczno- tanecznego, organizowanego przez Przedszkole u Cioci Mariolki w Koszęcinie pod honorowym patronatem Wójta Gminy Koszęcin mogliśmy zobaczyć występy dzieciaków z wszystkich siedmiu przedszkoli znajdujących sie na terenie Gminy Koszęcin.

miejsce: Dom Kultury w Koszęcinie

 
Młodzi artyści na scenie Domu Kultury w Koszęcinie zmierzyli się ze sobą w pięciu kategoriach. Komisja w składzie: Beata Danielska, Justyna Piwko-Nikiel, Dawid Nagiet i Tomasz Lis nie miała łatwego zadania.
 
Ostatecznie jednak z wielkim trudem trzeba było wyłonić zwycięzców.
 
W kategorii "Soliści i duety muzyczne od 5 do 7 lat" miejsce I zajęła Emilia Styczyrz w utworze "Tango dla babci" reprezentująca przedszkole im. Kubusia Puchatka w Sadowie, miejsce II otrzymały Nel Myland i Kinga Zamoska z piosenką "Zuzia, lalka nieduża" z przedszkola w Rusinowicach. Miejsce III zajęła Emilia Borszcz w piosence "Dziadkowie na medal" z przedszkola im. Kubusia Puchatka w Sadowie.
 
W kategorii "Zespołów Muzycznych 2,5 do 4 lat" wystąpiła tylko jedna grupa - Smerfetek z przedszkola u Cioci Mariolki w Koszęcinie w piosence "Krasnoludki" i to One zdobyły pierwszą i jedyną nagrodę.
 
Wśród "Zespołów muzycznych 5 do 7 lat" najlepsza była grupa "A" z przedszkola Pod Dębem w Koszęcinie w utworze "Zefik". Miejsce II zajęły "Koniczynki" z przedszkola w Strzebiniu w "Piosence o przedszkolu". III miejsce zajęło trio w składzie Nadia Wojsa, Milena Wietecka i Milena Lisiecka reprezentujące przedszkole w Rusinowicach w piosence "Jagódki".
Do kategorii "Zespoły taneczne 2,5 - 4 lat" zgłosiły się dwa przedszkola: u Cioci Mariolki w Koszęcinie, które zajęło I miejsce dzięki "Smerfetkom" tańczącym "Dance with me". Miejsce II zajęły "Kotki" z przedszkola muzycznego im. Św. Tereski od Dzieciątka Jezus w Koszęcinie, tańczące do utworu "Mam tę moc".
 
W kategorii "Zespoły taneczne 5 do 7 lat" wystąpiło aż osiem grup, spośród których najlepsza okazała się być grupa "A" z przedszkola Pod Dębem w Koszęcinie w "Polce". Miejsce II zajęły przedszkolaki z punktu przedszkolnego Bajkowa Kraina w Strzebiniu w utworze "Wojownicy i Księżniczki". III miejsce zajęły "Krasnale" z przedszkola u Cioci Mariolki w Koszęcinie w piosence "Roztańczony gumi-miś".
 
To była pierwsza edycja Międzyprzedszkolnego festiwalu muzyczno-tanecznego i sądząc po fantastycznych emocjach - nie ostatnia.

 

Galeria

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe